Difference between revisions of "Wondrous Items"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 19: | Line 19: | ||
|'''Head''' || [[Head#head_table|Table]] ||[[Head#head_desc|Descriptions]] |
|'''Head''' || [[Head#head_table|Table]] ||[[Head#head_desc|Descriptions]] |
||
|- |
|- |
||
| − | |'''Headband''' || [[ |
+ | |'''Headband''' || [[Headband#headband_table|Table]] ||[[Headband#headband_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
|'''Neck''' || [[Neck#neck_table|Table]] ||[[Neck#neck_desc|Descriptions]] |
|'''Neck''' || [[Neck#neck_table|Table]] ||[[Neck#neck_desc|Descriptions]] |
||
Revision as of 00:07, 22 March 2015
| Quick Links | ||
| Belts | Table | Descriptions |
| Body | Table | Descriptions |
| Chest | Table | Descriptions |
| Eyes | Table | Descriptions |
| Feet | Table | Descriptions |
| Hands | Table | Descriptions |
| Head | Table | Descriptions |
| Headband | Table | Descriptions |
| Neck | Table | Descriptions |
| Shoulders | Table | Descriptions |
| Wrists | Table | Descriptions |
| Slotless | Table | Descriptions |
Wondrous Items
Descriptions











