Difference between revisions of "Wondrous Items"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 7: | Line 7: | ||
|'''Belts''' || [[Belt#belts_table|Table]] ||[[Belt#belts_desc|Descriptions]] |
|'''Belts''' || [[Belt#belts_table|Table]] ||[[Belt#belts_desc|Descriptions]] |
||
|- |
|- |
||
| − | |'''Body''' || [[#body_table|Table]] ||[[#body_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Body''' || [[Body#body_table|Table]] ||[[Body#body_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
| − | |'''Chest''' || [[#chest_table|Table]] ||[[#chest_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Chest''' || [[Chest#chest_table|Table]] ||[[Chest#chest_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
| − | |'''Eyes''' || [[#eyes_table|Table]] ||[[#eyes_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Eyes''' || [[Eyes#eyes_table|Table]] ||[[Eyes#eyes_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
| − | |'''Feet''' || [[#feet_table|Table]] ||[[#feet_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Feet''' || [[Feet#feet_table|Table]] ||[[Feet#feet_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
| − | |'''Hands''' || [[#hands_table|Table]] ||[[#hands_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Hands''' || [[Hands#hands_table|Table]] ||[[Hands#hands_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
|'''Head''' || [[#head_table|Table]] ||[[#head_desc|Descriptions]] |
|'''Head''' || [[#head_table|Table]] ||[[#head_desc|Descriptions]] |
||
Revision as of 06:07, 7 January 2015
| Quick Links | ||
| Belts | Table | Descriptions |
| Body | Table | Descriptions |
| Chest | Table | Descriptions |
| Eyes | Table | Descriptions |
| Feet | Table | Descriptions |
| Hands | Table | Descriptions |
| Head | Table | Descriptions |
| Headband | Table | Descriptions |
| Neck | Table | Descriptions |
| Shoulders | Table | Descriptions |
| Wrists | Table | Descriptions |
| Slotless | Table | Descriptions |
Wondrous Items
Descriptions











