Difference between revisions of "Wondrous Items"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 5: | Line 5: | ||
|colspan="3" | Quick Links |
|colspan="3" | Quick Links |
||
|- |
|- |
||
| − | |'''Belts''' || [[#belts_table|Table]] ||[[#belts_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Belts''' || [[Belts#belts_table|Table]] ||[[Belts#belts_desc|Descriptions]] |
|- |
|- |
||
|'''Body''' || [[#body_table|Table]] ||[[#body_desc|Descriptions]] |
|'''Body''' || [[#body_table|Table]] ||[[#body_desc|Descriptions]] |
||
Revision as of 06:04, 7 January 2015
| Quick Links | ||
| Belts | Table | Descriptions |
| Body | Table | Descriptions |
| Chest | Table | Descriptions |
| Eyes | Table | Descriptions |
| Feet | Table | Descriptions |
| Hands | Table | Descriptions |
| Head | Table | Descriptions |
| Headband | Table | Descriptions |
| Neck | Table | Descriptions |
| Shoulders | Table | Descriptions |
| Wrists | Table | Descriptions |
| Slotless | Table | Descriptions |
Wondrous Items
Descriptions











